Kariera

Dlaczego warto z nami pracować?

Cenimy swoich pracowników. Możesz dołączyć do zespołu specjalistów, którym wspólna pasja pozwala wprowadzać na polski rynek farmacji nową jakość. Dajemy Ci możliwość ciągłego rozwoju oraz wszelkie niezbędne narzędzia, abyś mógł czerpać satysfakcję z pracy.

Oferty pracy

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowiska:

  • • Przedstawiciel farmaceutyczno-medyczny

    ZADANIA:

    kompleksowa obsługa sprzedaży w wybranym regionie

    pozyskiwanie nowych klientów/rynków zbytu

    prezentacje preparatów wśród środowisk branżowych/medycznych

    analiza rynku

    WYMAGANIA:

    wykształcenie wyższe

    doświadczenie na tożsamym stanowisku (min. 2 lata)

    silnie rozwinięte zdolności interpersonalne

    umiejętność negocjacji i budowania relacji biznesowych

    znajomość branży farmaceutycznej, w tym rynku aptek

    wysoki poziom zaangażowania

    umiejętność zarządzania czasem

    OFERUJEMY:

    ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

    motywacyjne wynagrodzenie, uzależnione od uzyskanych wyników (wynagrodzenie podstawowe wraz z systemem premiowym)

    szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego

    mobilny czas pracy

    niezbędne narzędzia pracy

    Aplikacje (CV wraz z listem motywacyjnym) prosimy przesyłać na adres e-mail: biuro@nes.org.pl