Loading...
Menu Zamknij

Nes Pharma

Kim jesteśmy

Nes Pharma to nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się polska firma działająca na rynku farmaceutycznym. W swojej codziennej pracy na pierwszym miejscu stawiamy dobro i zdrowie pacjenta. Specjalizujemy się w produktach opartych na naturalnych formułach wykorzystując przy tym najnowsze rozwiązania laboratoryjne przemysłu farmaceutycznego. Oferujemy wysokiej jakości preparaty wspomagające leczenie dolegliwości m.in. z zakresu reumatologii, gastrologii i medycyny urazowej.

Bazujemy na wieloletnich doświadczeniach naukowych i technologicznych naszych partnerów, wprowadzamy też własne innowacje. Jako inicjator badań klinicznych Nes Pharma współpracuje na co dzień z polskimi uniwersyteckimi ośrodkami naukowymi.

O nasz dobry wizerunek dbają nasi pacjenci.

 

 

Misja

Naszym celem jest tworzenie i wprowadzanie na rynek preparatów, które zapewnią pacjentom gwarancję skutecznej terapii, pełen komfort i bezpieczeństwo.

Dostępność i polityka informacyjna

Produkty Nes Pharma dostępne są w aptekach na terenie całej Polski. Współpracujemy ze wszystkimi hurtowniami farmaceutycznymi w kraju. Służymy materiałami informacyjnymi na temat produktów, prowadzimy również działania edukacyjne wśród medycznego personelu fachowego.